Spolupracujeme

Ahoj mojí milí přátele

Rodiče se dohodli s firmou MontessoriHračky.cz na dlouhodobější spolupráci.

Stejně jako celá metoda Montessori, tak i všechny používané pomůcky jsou dílem paní Marie Montessori, italské pedagožky, lékařky, filosofky a vědkyně Montessori pomůcky jsou takové „učebnice“, u kterých si dítě může vše vyzkoušet na vlastní kůži, může si daný koncept osahat. Edukativní hodnota každé pomůcky je velmi vysoká. Každá pomůcka izoluje jednu kvalitativní vlastnost, a tím usnadňuje dítěti její zvládnutí. Pomůcky seznamují děti s barvami, zvuky, hudbou, základy budoucí školní výuky jako je počítání, čtení a psaní, ale také se složitějšími věcmi, které často nechápou či neumí ani někteří dospělí. V naší nabídce najdete značkové Montessori pomůcky od firmy Nienhuis i cenově dostupnější Montessori pomůcky značky Moyo, které rovněž odpovídají Montessori standardům.

A jak mě můžete pomoci?

Kliknutím na odkaz https://montessorihracky.cz/cs/?a_box=tr3mxcyg se dostanete na hlavní stránku obchodu.Nakoupite,zaplatíte,a firma ,mě pošle nějaké procento zpět. Penízky ze spolupráce poputují na transparentní účet.

Firma Montessorihračky.cz nám také věnovala dva výrobky do aukce,které pořadame na socialní sití https://www.facebook.com/bojujemeprotomaska.

Budeme velice rádí když si uděláte čas a kouknete se na https://montessorihracky.cz/cs/?a_box=tr3mxcyg a svým nákupem hraček podpoříte malého bojovníka Tomáška v nelehkém boji se svou nemoci SMA.

Děkuji a přeji Vám hezké nakupování.

Tomášek a rodiče od mě